Uroczystości

Zapewniamy Państwu pełne wsparcie w organizacji wydarzeń zarówno biznesowych, jak i prywatnych.


Spotkania firmowe

Spotkania integracyjne, bankiety pokonferencyjne, jubileusze, gale i inne doniosłe wydarzenia wymagają odpowiedniej oprawy. Moodro Restaurant – jako połączenie słynnej śląskiej solidności ze współczesnym rozmachem – zawiera w sobie wartości ważne dla współczesnego biznesu.
Prestiżowa lokalizacja (w starej maszynowni Muzeum Śląskiego) to dodatkowy atut, który mile zaskoczy Państwa kontrahentów i współpracowników.

Catering

W moodro Restaurant na potrzeby przygotowywanych potraw wybieramy wyłącznie zdrowe i świeże składniki, pochodzące od sprawdzonych dostawców. Z tego względu z oferty cateringowej Moodro Restaurant korzystają chętnie organizatorzy konferencji, targów czy też eventów fimowych. Oferujemy wykwintne smakołyki na niezwykłe okazje i serwujemy tak, by oczarowały Państwa Gości. Najlepsze śląskie jedzenie w Katowicach.


Wyjątkowa architektura pozwala na zorganizowanie kameralnych przyjęć e także eventow w formie standing party podczas których w naszym lokalu może się zmieścić do 130 osób.W okresie letnim dysponujemy także zewnętrza przestrzenią w której znajdują się przylegające do restauracji pawilony ogrodowe .